Fék alkatrésza2Z IS->PM (E203/H185) tárcsafék adapter [piros]
Cikkszám:BL-115671
Gyártó:A2Z
Gyártó:A2Z
Termékstátusz:Rendelhető
Leírás
Többféle színben.
Rögzítő csavarokkal és alátétekkel.
Szín: piros
Átalakítás: Első 8" (203mm) IS, Hátsó 7" (185mm) IS, Első 8" (200mm) IS, Hátsó 7" (180mm) IS