a2Z HP-HH50-100 hidraulikus csatlakozó szett
Fék alkatrész
Cikkszám:
BL-137999
Gyártó:
BIKE LOGISTICS
Termékstátusz:
Rendelhető
Multi-Bringa ár:
Kosárba
Leírás
5,0mm Magura series
Kiszerelés
: db
Fékcső átmérő
: 5 mm
Ezek is érdekelhetnek
Rendelhető
Tárcsafékhez Reverse csavar M5*10mm 12-db-os fekete
Részletek
Magura Evo 2 fékmerevítő (721907)
Részletek
Raktáron
A2Z 5mm hézagoló tárcsafékhez, fekete
Fékhez Saccon anya hosszú 30mm