Fék alkatrésza2Z IS->PM (E203/H185) tárcsafék adapter [fehér]
Cikkszám:BL-115668
Gyártó:A2Z
Gyártó:A2Z
Termékstátusz:Rendelhető
Leírás
Többféle színben.
Rögzítő csavarokkal és alátétekkel.
Szín: fehér
Átalakítás: Első 8" (203mm) IS, Hátsó 7" (185mm) IS, Első 8" (200mm) IS, Hátsó 7" (180mm) IS
Kiszerelés: db
![a2Z IS->PM (E203/H185) tárcsafék adapter [fehér]](/_user/page/webshop/9/115668/115668.jpg)
![a2Z 110mm-es villasaru távolsághoz való IS->PM 180mm tárcsafék adapter [fekete]](/_user/page/webshop/9/115680/115680.jpg)