Ashima AU04 IS-PM180R fékadapter
Fék alkatrész
Cikkszám:
MB-AU04
Gyártó:
Ashima
Termékstátusz:
Raktáron
Utolsó darab
Multi-Bringa ár:
Kosárba
Leírás
Ezek is érdekelhetnek
Rendelhető
Magura QM 40 PM-PM tárcsafék adapter
Részletek
Rendelhető
Magura QM-11 tárcsafék adapter
Részletek
Raktáron
Fék adapter TEKTRO PM7/PM8 203mm
a2Z 110mm-es villasaru távolsághoz való IS->PM 180mm tárcsafék adapter [fekete]